Informace o nás

Jsme skupinka žen z jihočeského města Písek. Některé z nás v minulosti čas od času zorganizovaly sbírku pro potřebné - především pro ženy - matky v těžké životní situaci. Jednorázově jsme zajistily doručení věcí těmto organizacím: Domov pro ženy a matky s dětmi v OlomouciObčanské sdružení Na počátku, které pomáhá těhotným ženám v obtížné životní situaci- těmto organizacím jsme poskytly dary v letech minulých (cca od roku 2008 - 2010).

Častěji - cca dvakrát do roka jsme zorganizovaly v letech 2008 - 2013 sbírku pro: Azylový dům pro matky s dětmi ve Veselíčku

Od roku 2012 intenzivněji spoluracujeme se společností Bakhita o.p.s., která také pomáhá potřebným.

Pro tuto organizaci v současné době naplníme auto na odvoz věcí asi tak 4 - 5 krát do roka.

Zde je seznam věcí, které společnost Bakhita upotřebí.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rozhodly jsme se, že budeme připraveny přijímat trvale dary, které mohou pomoci a sloužit někomu dalšímu. Distribuujeme je dále výše zmíněným organizacím.

 

Nyní sbíráme především:

kojenecké a dětské oblečení

papírové pleny všech velikostí

kočárky, autosedačky, "golfové hole"

 postýlky a hračky
 vybavení kuchyně
 vybavení do školy

zachovalé oblečení pro ženy

 

Sbíráme jen věci zachovalé, čisté, funkční.

Děkujeme všem, kteří myslí na druhé.

 

Máte-li zájem některé věci darovat, kontaktujte nás, domluvíme individuálně konkrétní čas a místo předání (v Písku a okolí).

Do budoucna bychom rády navázaly spolupráci s některou píseckou organizací, obchodem apod., kde by mohli případní zájemci darované věci např. po dobu otvíracích hodin kdykoli předat.

V případě zájmu o tuto službu nás můžete kontaktovat, samozřejmostí je poděkování na našich stránkách například formou odkazu na vaši činnost.